Штурм окопів, зайняття позицій та злагодження підрозділу: бійці бригади «Червона калина» проводять тактичні навчання (ВІДЕО) - НГУ

Нацгвардійці бригади «Червона калина» проводять тактичні навчання для мобілізованих та добровольців, які не мали досвіду служби у зоні бойових дій.

Підготовку зі страйкбольною зброєю, навчальними гранатами та повною бойовою амуніцією проводять, аби бійці спробували свої сили у подібних до реальних боїв умовах, каже інструктор Антон.

«Ці навчання дають тісний контакт, який є в реальних поєдинках. Відпрацьовують штурм окопів, зайняття позицій ворожих та злагодження між підрозділами. Інша група відпрацьовує оборонний бій. До цього люди проходять підготовку на базі. Поводження зі зброєю, стійка, бойові порядки, в яких переміщуються», – розповідає Антон.

Гвардієць на псевдо Майк – командир взводу. Каже, роботою хлопців задоволений, поставлене завдання вони виконали.

«Знешкодив я чотирьох противників, зайшов у тил, з окопу почав знешкоджувати їх. Пройшло все в принципі злагоджено, відділення відпрацювало по своєму напрямку. Маневр здійснили добре. Є свої мінуси, але в ході дій все будемо виправляти», – каже Майк.

В обороні стояв підрозділ гвардійця Богдана. Він знешкодив трьох військових, проте втримати висоту його хлопцям не вдалось.

«Можна було б краще, звісно. Ми просто трохи нескоординовані були. Ці тренування нам допомагають багато в чому. Щоб налагодити комунікацію між хлопцями», – розповідає Богдан.

Тактичні навчання зі страйкбольною зброєю – нова практика для гвардійців «Червоної калини», розповідає старший лейтенант бригади Андрій Пукальський.

З реалізацією цього проєкту гвардійцям допомогли Вінницька федерація страйкболу та одне із підприємств Вінниччини.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту