У Нацгвардії підбили підсумки спецоперації «Рубіж-2023» на Закарпатті - НГУ

Спільно з прикордонниками нацгвардійці перевірили понад 100 тисяч громадян і 70 тисяч транспортних засобів. Для виконання завдань за призначенням щодня залучалось 20 найдосвідченіших військовослужбовців патрульних підрозділів. Вони мають досвід служби з охорони громадського порядку і бойовий досвід, здобутий під час відсічі російської агресії.

«Військовослужбовці Нацгвардії залучались до служби на контрольно-розшукових постах в населених пунктах Оноківці, Ділове та Яблунівка. Ми виконали понад 135 бойових завдань у визначених районах Закарпаття. Наші військовослужбовці забезпечували силову підтримку операції. Тобто це посилення нарядів на постах», – розповів заступник начальника штабу підрозділу Нацгвардії Дмитро Тробюк.

За результатами спеціальної операції «Рубіж-2023» було затримали 23 особи за підозрою у вчиненні кримінальних та адміністративних правопорушень.

Разом з представниками сил безпеки і оборони нацгвардійці забезпечують дотримання громадянами комендантської години, виявлення осіб причетних до діяльності диверсійно-розвідувальних груп противника і незаконних збройних формувань.

Перейти до вмісту