В сучасних умовах війни підтримка військових стає важливим елементом патріотичного виховання молоді. Школи, учні та їхні батьки відіграють ключову роль у цій допомозі, створюючи потужний тил для наших захисників.
Нещодавно учні спеціалізованої школи №43 «Грааль» передали гвардійцям 22 окремої бригади штативи під тепловізори та акумуляторні батарейки. Також, діти Київської гімназії № 290 передали військовослужбовцям НГУ плащі анти-тепловізори.
Такі ініціативи показують, що кожен може зробити свій внесок у захист країни, незалежно від віку чи професії.
Спільна робота учнів, батьків та школи у підтримці військових частин створює міцний тил для наших захисників. Це не тільки допомагає Силам оборони України, але й формує у молоді почуття відповідальності, патріотизму та єдності.
«Взаємодія різних поколінь і соціальних груп доводить, що разом ми можемо досягти значних результатів, підтримуючи тих, хто захищає нашу країну»,- зазначила старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва майор Ірина Савченко.
Захід був проведений в рамках цивільно-військового співробітництва за сприянням офіцерів цивільно-військового співробітництва.
Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ