Офіцери Нацгвардії вивчають особливості цивільно-військового співробітництва - НГУ

Військовослужбовці Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України стали учасниками тренінгу за участі представників міжнародної організації «Центру з питань захисту цивільного населення в умовах конфлікту в Україні» (CIVIC).

 

Представники центру навчали гвардійці особливостям переговорів, допомоги та співпраці з цивільним населенням у зонах бойових дій. Особливу увагу під час навчання було приділено навичкам ефективних перемовин з цивільними на територіях, охоплених бойовими діями, а також практикам психологічної допомоги населенню.

 

«Теми, які ми розглядали з тренерами «CIVIC» стосуються широкого кола питань. Вже можу сказати, що досвід, набутий впродовж цих кількох зустрічей, буде корисним для мене як на службі, так і в ситуаціях, не пов’язаних з війною. Час міняється і змінюються підходи до людей. Особливо, якщо мова про роботу з цивільними, які перебувають під впливом стресу через екстраординарні обставини», – ділиться враженнями після тренінгу капітан Ярина Карєєва-Палагута.

“Мета цього заходу полягає у підвищенні спроможностей військовослужбовців Національної гвардії щодо захисту цивільного населення в умовах збройного конфлікту під час виконання бойових завдань. Зокрема, під час тренінгу ми надаємо військовослужбовцям дієві інструменти ведення переговорів з цивільним населенням, щоб ідентифікувати оптимальні рішення з врахуванням інтересів обох сторін. Додатковим наслідком такого підходу є формування довгострокових відносин між військовими та цивільним населенням”, – сказав Сергій Тарасов, фахівець з питань зв’язків з військовими структурами організації «CIVIC».

 

Заняття з гвардійцями Західного оперативно-територіального об’єднання організовані в рамках співпраці НГУ з міжнародною неурядовою організацією «Центр з питань захисту цивільного населення в умовах конфлікту в Україні» (CIVIC). Представники організації проводять заняття і тренінги у різних підрозділах Сил оборони України й розглядають теми пов’язані зі захисту цивільного населення, дотримання норм міжнародного гуманітарного права та зменшення шкоди для цивільного населення під час бойових дій.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту