Спецпризначенці нетішинського підрозділу НГУ провели Урок мужності для місцевих ліцеїстів - НГУ

Під час проведення польових зборів ліцеїстів обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою нетішинські гвардійці організували та провели для ліцеїстів Урок мужності. Під час заходу гвардійці поділилися своїми знаннями та навичками з молодим поколінням. Ліцеїсти першого курсу отримали можливість дізнатися про роботу професійних військових та ознайомитися з сучасним обладнанням і технікою.

 

Захід передбачав роботу на кількох навчальних місцях. Одне з них було присвячене новітнім зразкам озброєння, де гвардійці детально розповідали про зброю, яку вони використовують у своїй роботі. Не менш захоплюючим було навчальне місце, де демонстрували розвідувальні БПЛА та дрони. Учням показали, як керувати цими пристроями, розповіли про можливості, що вони надають у розвідувальних та бойових операціях.

 

Важливою частиною заходу була тактична медицина. Гвардійці пояснювали та навчали, як надавати домедичну допомогу, як правильно використовувати турнікети, бандажі та інші медичні засоби. Ліцеїсти мали змогу попрактикуватися  у цьому.

Також ліцеїстам було продемонстровано прийоми самооборони і правильність дій в ближньому бою та різні техніки для самозахисту.

«Дякуємо нетішинським гвардійцям за те, що вони знайшли час та можливість продемонструвати нам свої вміння, навички та поділитися знаннями і досвідом військової справи. Це надихає до самовдосконалення у різних напрямках», – поділився  враженнями один із ліцеїстів.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту