Домедична допомога для співробітників Національного цирку України - НГУ

Циркове мистецтво завжди асоціюється з емоціями, захопленням та адреналіном. Артисти цирку, виконуючи складні трюки та акробатичні номери, наражаються на значний ризик травм. Саме тому домедична підготовка стає надзвичайно важливою для кожного, хто працює у цирковій сфері.

Нещодавно, завдяки ініціативі відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ бойовий медик 27 Печерської бригади Національної гвардії України Олександр Корнійчук, відомий на псевдо Байкер, провів навчання з домедичної допомоги для співробітників Національного цирку України.

 

Ці заняття мали на меті підвищити рівень безпеки та підготовленості у разі надзвичайних ситуацій, особливо під час війни. Знання та вміння надавати першу допомогу в умовах війни можуть стати вирішальними для збереження життя та здоров’я колег і глядачів.

Навчання полягало в ознайомленні співробітників Національного цирку України з основними принципами надання домедичної допомоги, розробці навичок швидкого реагування та дій у критичних ситуаціях.

Заняття проводилися у кілька етапів, включаючи теоретичну частину та практичні вправи. Відпрацьовували накладання турнікетів, пов’язок та інших іммобілізаційних засобів.

Бойовий медик, який має великий досвід роботи в екстремальних умовах, став найкращим тренером для цього навчання. Його знання та практичні навички дозволили учасникам заходу навчитися діяти ефективно навіть у стресових ситуаціях. Співпраця між військовими та цивільними фахівцями є важливим кроком до підвищення рівня підготовки населення до будь-яких надзвичайних ситуацій.

Знання, отримані під час навчання, дозволять цирковим артистам діяти швидко та ефективно у разі травм або інших надзвичайних ситуацій, зменшуючи ризики для життя та здоров’я.

Захід був проведений в рамках цивільно-військового співробітництва. 

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту