«ДРГ знешкодити»: Розробники презентували дитячу військово-патріотичну гру про Нацгвардію - НГУ

В Іміджево-видавничому центрі Національної гвардії України відбулася презентація настільної патріотичної родинної гри «ДРГ знешкодити».  Основною метою її створення є популяризація Національної гвардії України серед дітей та підлітків, а також формуванню у них почуття патріотизму та громадянської відповідальності.

Розробниця, автор гри Олена Рибакова ретельно підійшла до процесу створення контенту, щоб зробити його не лише цікавим, а й пізнавальним. У грі відображені елементи тактики та стратегії, які використовує Національна гвардія України, адаптовані для дитячого сприйняття.

Під час роботи над грою були враховані вікові особливості цільової аудиторії, щоб матеріал був доступним і зрозумілим для дітей різного віку. Ця гра не лише розвиває інтелектуальні здібності, але й виховує важливі моральні цінності.

«Гра є потужним інструментом для патріотичного виховання, та допомагає дітям розуміти важливість служби у Національній гвардії України. Вона сприятиме підвищенню рівня громадянської свідомості та готовності до захисту своєї країни» – зазначив полковник Віктор Голумбівський.

Усі хто долучився до процесу створення гри сподіваються, що їхній продукт знайде широку підтримку серед освітніх закладів та сімей, а також стане прикладом для інших виробників іграшок у їхньому прагненні створювати не лише розважальні, але й виховні ігри. Таким чином, ця нова гра є кроком до створення свідомого та патріотично налаштованого підростаючого покоління, готового захищати і розвивати свою країну.

Процес створення гри підкреслило важливість співробітництва між цивільним і військовим контентом, а також є прикладом того, як цивільні ініціативи можуть ефективно співпрацювати з військовими для досягнення спільних цілей у вихованні патріотизму. 

Під час офіційної презентації гри відбулося також урочисте нагородження її розробників начальником ІВЦ НГУ Геннадієм Солдатенком.

На заході були присутні: начальник ІВЦ НГУ полковник Геннадій Солдатенко, заступник начальника центру – начальник відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ полковник Віктор Голумбівський, офіцери відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ, автор гри, розробник серії настільних патріотичних ігор “Захисники”, за що отримала нагороду від міністра Оборони України , медаль “За сприяння обороні” Олена Рибакова, директор Київської фабрики іграшок «Енергія плюс» Євгеній Садовніков та його заступниця Інна Іваненко.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту