«Щоб стати професіоналом у своїй справі я навчаюся разом з Фоксом, адже лише в парі ми є ефективною командою», – кінолог Дмитро - НГУ

Кінолог – це справжнє покликання. Бути кінологом – це бути повністю відданим своїй справі, адже це не просто фахівець, який працює з собаками, тут потрібно бути сміливим, терплячим, наполегливим, цілеспрямованим та головне у цій справі – любити собак.

Знайомтеся – це кінолог Дмитро і його чотирилапий друг Фокс.

Військовослужбовець запевняє, що для якісного виконання поставлених завдань, Фокса постійно потрібно тренувати та доглядати за ним.

Різноманітні заняття з собаками відбуваються щодня. Їх тренують затримувати злочинців, виявляти зброю, набої, вибухівку та інші заборонені предмети.

Гвардієць зазначає:

«Ці тварини можуть похвалитися не тільки кмітливістю та здатністю до дрисерування, а й відданістю. Відданість – це найбільш цікава і яскраво виражена природна собача риса характеру, яка допомагає досить якісно справлятися з поставленими завданнями. Також, щоб стати професіоналом у своїй справі я навчаюся разом з Фоксом, адже лише в парі ми є ефективною командою».

Дмитро впевнений, що кінологами стають лише за покликом серця. А для наших військовослужбовців собаки стали не лише напарниками у службі, а й вірними та відданими друзями.

Перейти до вмісту