Сапери Нацгвардії знешкодили 91 вибухонебезпечний предмет на деокупованих територіях в Херсонській та Сумській областях - НГУ

Інженерні підрозділи Національної гвардії України продовжують пошуки вибухонебезпечних предметів на деокупованих територіях Херсонщини та Сумщини.

Про це в четвер повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Сапери Нацгвардії під час розмінування територій сільськогосподарського призначення на деокупованих територіях в Херсонській та Сумській областях обстежили 611 гектар місцевості та знешкодили 91 вибухонебезпечний предмет», – сказав він.

Полковник Микола Уршалович розповів, що розмінування відбувається в районах населених пунктів Мірошниківка, Музиківка та Суханове в Херсонській області та Білки – в Сумській.

Нагадаємо, що близько 2:50 ночі 6 червня 2023 російські окупаційні війська підірвали греблю Каховської ГЕС на тимчасово окупованій території Херсонської області. Внаслідок цього теракту почався неконтрольований спуск води з Каховського водосховища – під водою опинилися десятки населених пунктів. Цей злочин став однією з найбільших рукотворних катастроф у Європі за останні десятиліття.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту