Воїни-гвардійці знешкодили більше сотні окупантів, десятки одиниць техніки та склади з БК - НГУ

Минулого тижня підрозділи Національної гвардії України під час оборонних та наступальних дій на всіх рубежах та напрямках знешкодили більше сотні окупантів та десятки одиниць ворожої військової техніки.

Про це у четвер повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Артилеристи Національної гвардії в ході вогневої підтримки підрозділів Сил оборони, які ведуть активні бойові дії на Лиманському, Бахмутському та Мелітопольскому напрямках виконали 393 вогневі завдання, знешкодили близько 50 осіб противника, з яких 18 безповоротних. Крім того, знищено станцію РЕБ, 1 одиницю автомобільної техніки та зруйновано 5 бліндажів для укриття особового складу, пошкоджено 2 артилерійські систем», – сказав він.

Не менш ефективно, за словами полковника Миколи Уршаловича, минулого тижня відпрацювали розвідники Нацгвардії, які виявили 374 ворожих цілі, частину яких у взаємодії з підрозділами Збройних сил – знищили .

Також він повідомив, що на Авдіївському напрямку втрат гвардійцями позицій не допущено. Противник намагається контратакувати, але успіху немає. Підрозділи НГУ продовжують тримати ініціативу та готують плацдарми для продовження наступу.

Окрім того, на Бахмутському напрямку аеророзвідники 27-ї бригади продовжують нищити ворожу техніку разом з її екіпажами, в тому числі ЗРК «Стрєла-10», інженерну техніку, місця зберігання БК, чим поступово знижують можливість противника вести активні оборонні дії.

Полковник Микола Уршалович відзначив бійців окремого загону спеціального призначення «Омега», які в районі Великої Новосілки за тиждень знищили та пошкодили 1 бойову броньовану машину, 2 одиниці автомобільної техніки, 1 міномет, 2 танки, 1 БМП та 1 ПТРК.

«Сили оборони України продовжують рух на поступове звільнення окупованих земель Запорізької області. Підрозділи 15 бригади оперативного призначення Нацгвардії, ведуть наступальні дії в умовах безпосереднього зіткнення з противником в районі Малої Токмачки», – додав він.

В свою чергу гвардійська авіація минулого тижня здійснила 6 бойових вильотів для вогневого ураження противника. Як результат знищено: близько 30 осіб ворога, уражено 1 склад БК, 1 міномет з розрахунком та 1 ротний опорний пункт.

Підрозділи Національної гвардії у важких боях на різних ділянках фронту завдають загарбнику численних втрат, позбавляючи армію агресора наступального потенціалу, при цьому продовжують виконувати визначені оперативні та бойові завдання у складі угруповань військ Сил оборони.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту