Сапери Нацгвардії знешкодили 104 вибухонебезпечних предмети в Херсонській та Сумській областях - НГУ

Зведений загін та група розмінування Національної гвардії України продовжують виконання завдань з гуманітарного розмінування звільнених від російської окупації територій сільськогосподарського призначення Херсонської та Сумської областей.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування та застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Протягом минулого тижня в районі населених пунктів Загорянівка, Східне, Музиківка зведений загін, а в Сумській області в районі населеного пункту Білки група розмінування обстежили понад 1100 гектарів місцевості та знешкодили 104 вибухонебезпечних предмети», – повідомив він.

Крім того, полковник Микола Уршалович зазначив, що групами розмінування Національної гвардії у Запорізькій, Харківській та Миколаївській областях за минулий тиждень було виявлено та знешкоджено 20 вибухонебезпечних предметів.

Гвардійці беруть активну участь у поверненні до мирного життя на звільнених територіях, забезпечуючи їх розмінування, доставку гуманітарної допомоги, проведення контрдиверсійних заходів, патрулювання і несення служби на блокпостах.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту