Громадську безпеку під час комендантської години щодобово забезпечують 1200 гвардійців та 77 автопатрулів - НГУ

Підрозділи Національної гвардії України з охорони громадського порядку продовжують забезпечувати заходи правового режиму воєнного стану на території України. Щодобово на службу із забезпечення громадського порядку залучається 1200 військовослужбовців, 77 патрульних автомобілів та 48 кінологів зі службовими собаками.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування та застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Для запровадження комендантської години та несення служби із забезпечення громадської безпеки у 37 населених пунктах держави щодобово залучається понад 1200 військовослужбовців Національної гвардії», – наголосив він.

Микола Уршалович повідомив, що близько 6 тисяч нацгвардійців забезпечують встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду до населених пунктів, перевірку документів, огляд речей та транспортних засобів, багажу і вантажів на 129 блок-постах нашої держави.

Крім цього, за його словами, гвардійці взяли участь у 37 заходах контрдиверсійної боротьби у 57 населених пунктах, для чого залучалось понад 1850 військовослужбовців. Результатом проведеної роботи стало затримання 30 осіб за адміністративні правопорушення, 7 осіб за злочини проти основ національної безпеки, 178 осіб за підозрою у причетності до пропаганди війни, 28 осіб причетних до незаконних збройних формувань.

Всього ж під час виконання завдань із забезпечення заходів правового режиму воєнного стану за минулий тиждень затримано за скоєння правопорушень 2188 осіб, з яких 91 – за кримінальні. Було вилучено вогнепальну та холодну зброю, гранати та наркотичні речовини.

Військовослужбовці Національної гвардії України забезпечують надійну охорону та оборону об’єктів критичної інфраструктури, органів влади, дипломатичних представництв і консульських установ.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту