“Рубіж”: Співак Коля Сєрга написав пісню-гімн для Бригади Нацгвардії - НГУ
 
Коля Сєрга не раз приїжджав до бійців Бригади швидкого реагування під Бахмут підтримати бойовий дух піснями під гітару і разом з командирами підрозділу виникла ідея створити пісню для підрозділу. Поки визрівав текст, Бригада встигла увійти до Гвардії наступу під символічною назвою «Рубіж», в межах якої підрозділ доукомплектувався та доозброївся для звільнення окупованих територій на ввіреному напрямку.
 
 
Рубіж — це відсилка не лише до того, що підрозділ постійно стримував ворожий натиск на передових рубежах, а й до одної з головних сторінок бойової звитяги Бригади — понад 70-денної оборони міста Рубіжне на початку Великої війни.
 
Довідково. 24 лютого під час повномасштабного вторгнення частина Бригади зустріла і зіпсувала головний план ворога в аеропорту «Антонов» у Гостомелі, куди був направлений найбільш масований авіаналіт російських десантників. Головний бойовий кулак підрозділу в цей час стримував жахливий масовий наступ російських сил на перших рубежах у Луганщині в районах Попасної, Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська.
 
За місяці пекельних боїв оборони бригада настільки виснажила й перемолола окупаційні сили, що вони не змогли більше наступати такими темпами далі й війна перейшла на інший темп і в інший етап. Після цього військові брали участь в контрнаступі на Донеччині, звільненні Лиманщини, обороні на Світлодарському й Бахмутському напрямах. На момент виходу пісні воїни Бригади швидкого реагування «Рубіж» знищують ворожі сили під Бахмутом та готуються до звільнення окупованих територій та повернення законних рубежів. І ця пісня лиш додасть їм та всім захисникам України запалу та сил.
 
Ми всі воюємо на своїх рубежах. У когось вони територіальні, в когось — культурні, але у всіх — це війна на рубежі можливостей. Заради спільної перемоги і миру в Україні!
 
Група інформації і комунікації військової частини 3018 
 
Перейти до вмісту