Нацгвардійці бригади «Спартан» вдосконалюють свою фізичну міць - НГУ

Щоб забезпечити високу готовність до захисту країни, військовослужбовці «Гвардії наступу» проходять інтенсивні тренування з фізичної підготовки, що випробовують їх силу, витривалість та дисципліну. Під час занять бійці вдосконалюють фізичну форму, покращують морально-вольові якості та вчаться роботі у команді.

«Бійці виконують завдання розділившись на групи. Також деякі з завдань передбачають виконання вправи з напарником. Ці заняття призначені не тільки для підвищення рівня моральної та фізичної підготовки особового складу, а й для формування згуртованості та навичок командної роботи. Деякі вправи входять до стандартів підготовки військовослужбовців армій НАТО. Також більшість вправ мають прикладний характер», – зазначив інструктор з фізичної підготовки.

Однією з парних вправ є перенесення великого ящика з боєкомплектом, який важить близько 50-60 кілограм. Індивідуальною вправою є перенесення двох ящиків вагою по 10-15 кілограмів кожен. Ці вправи мають прикладний характер. Тому на фронті часто виникає необхідність перенесення таких вантажів силами бійців максимально швидко та непомітно.

«Вправа з перекиданням шини – це одночасно і силове тренування і кардіотренування. Ця вправа навчає тіло злагодженій роботі та покращує міжм’язову координацію. Тобто при правильному виконанні м’язи всього тіла працюють синхронно та втомлюються приблизно в рівному ступені», – зауважив інструктор.

Тренування з переповзання сприяють підвищенню шансів бійця на виживання та успішне виконання бойової задачі. Це завдання застосовується для тренування прихованого подолання ділянок місцевості, що мають незначні укриття, нерівності рельєфу і перебувають під спостереженням або обстрілом противника.

Також, протягом всього часу виконання завдань окремим гвардійцем або парою, частина групи тримає колоду та робить з нею вправи під керівництвом інструктора. Вправи з колодою використовуються для тренування невеликих груп і відділень, з фокусом на згуртованості та командній роботі. Ця вправа дає можливість бійцям відчути взаємну підтримку та усвідомити, що успішне виконання завдань та перемога залежить від усіх учасників. Вправи підтримують гвардійців у військовій готовності та готовності до різних сценаріїв бойових дій.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Перейти до вмісту