Цими вихідними кінологічні двійки Навчального центру НГУ взяли участь у тренуванні собак з розшукових робіт.
Під час цієї акції кінологи Навчального центру продемонстрували злагоджену роботу зі службовими собаками, а також провели практичні заняття з цивільним населенням та їх хвостатими друзями.
![photo_2023-07-03_14-36-11](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_14-36-11.jpg)
![photo_2023-07-03_14-36-07 (2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_14-36-07-2.jpg)
![photo_2023-07-03_14-35-57](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-03_14-35-57.jpg)
«Ми дуже раді бути тут та прийняти участь в цьому заході, адже під час спільної роботи з цивільними ми побачили їх зацікавленість у подальшому тренуванні своїх чотирилапих підопічних», – зауважив один із кінологів – майор Владислав Душко.
Пошук заборонених речовин, пошук предметів за запахом власника, основні елементи загального курсу, тактичне пересування із хвостатим, а також пошук (переслідування) затримання правопорушника, – не повний перелік програми тренування, яке нещодавно відбулося у Рівному.
Слід зауважити, що кінологи Навчального центру неодноразово брали участь у подібних заходах та завжди допомагають налагодити комунікаційні мости між віськовими і цивільними, пояснити правила допомоги військовим під час пошукових робіт, якщо такі проводяться.
Пресслужба Навчального центру НГУ