Артилеристи 3-ї бригади оперативного призначення “Спартан” Національної гвардії України не лише регулярно “мінусують” російських загарбників, але й оновлюють свій парк важкого озброєння. Наразі вони провели стрільби на одному з полігонів та знов повернулися на фронт.
Протягом декількох діб гвардійці відточували свою майстерність роботи з РСЗВ та гаубицями. Вони також відпрацьовували швидке та приховане розгортання озброєння, вдосконалювали навички аеророзвідки та корегували вогонь з допомогою дронів під час ураження цілей. Артилеристи бригади “Спартан” впорались з усіма поставленими вогневими задачами.
![357437267_567533215548438_6917767906431278284_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357437267_567533215548438_6917767906431278284_n.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358127850_567533118881781_6344971196028405051_n.jpg)
![357410227_567532948881798_379548583503000572_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357410227_567532948881798_379548583503000572_n.jpg)
![357147732_567533155548444_44546212096870227_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357147732_567533155548444_44546212096870227_n.jpg)
![357099399_567532945548465_8784279962220379872_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357099399_567532945548465_8784279962220379872_n.jpg)
![357521406_567532995548460_5041236635854504551_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357521406_567532995548460_5041236635854504551_n.jpg)
“Розрахунки відпрацьовували вправи навчальних стрільб з 122-мм гаубиць Д-30, 152-мм гаубиць Мста-Б та Д-20. Проводили стрільби прямим наведенням і з закритих вогневих позицій. Бойові розрахунки реактивних систем залпового вогню “Град” відпрацьовували навчальні вправи, а також заняття вогневих позицій, вирахування установок та відпрацювання по цілі для подальшої участі в бойових діях”, — зазначив начальник бригадної артилерійської групи Роккі.
Гвардійці бригади “Спартан” є питомою складовою Сил Оборони України. Вони професійно нищать російських загарбників на східних рубежах й відчайдушно б’ються за волю та суверенітет українських земель.
Штурмова бригада “Спартан” — об нас ламається ворог!
Вступай і наступай!
Заповнюй анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua/
Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України