Гвардія наступу: Вогнева міць артилерійських підрозділів бригади “Спартан” зростає (ВІДЕО) - НГУ

Артилеристи 3-ї бригади оперативного призначення “Спартан” Національної гвардії України не лише регулярно “мінусують” російських загарбників, але й оновлюють свій парк важкого озброєння. Наразі вони провели стрільби на одному з полігонів та знов повернулися на фронт. 

Протягом декількох діб гвардійці відточували свою майстерність роботи з РСЗВ та гаубицями. Вони також відпрацьовували швидке та приховане розгортання озброєння, вдосконалювали навички аеророзвідки та корегували вогонь з допомогою дронів під час ураження цілей. Артилеристи бригади “Спартан” впорались з усіма поставленими вогневими задачами. 

“Розрахунки відпрацьовували вправи навчальних стрільб з 122-мм гаубиць Д-30, 152-мм гаубиць Мста-Б та Д-20. Проводили стрільби прямим наведенням і з закритих вогневих позицій. Бойові розрахунки реактивних систем залпового вогню “Град” відпрацьовували навчальні вправи, а також заняття вогневих позицій, вирахування установок та відпрацювання по цілі для подальшої участі в бойових діях”, — зазначив начальник бригадної артилерійської групи Роккі. 


Гвардійці бригади “Спартан” є питомою складовою Сил Оборони України. Вони професійно нищать російських загарбників на східних рубежах й відчайдушно б’ються за волю та суверенітет українських земель. 

Штурмова бригада “Спартан” — об нас ламається ворог! 
Вступай і наступай! 

Заповнюй анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua/ 

 Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України 

 

Перейти до вмісту