Дим, вогонь, постріли й крик: нацгвардійці показали один з елементів підготовки – стрес-тест (ВІДЕО) - НГУ

Потрібно розуміти можливості власного організму та бути готовими до будь-яких випробувань. Якщо військовий знає свій внутрішній ресурс, він ефективно розподілить сили для успішного виконання бойового завдання. Щоб не відбувалося навкруги, боєць має бути сконцентрований та непохитний.

Стрес-тест – це комплексна вправа на швидкість, де оцінюється майстерність володіння стрілецькою зброєю у поєднанні з фізичним навантаженням і реагуванням на різного роду команди, що надходять від інструкторів.

«Під час тесту військовослужбовець долає певну дистанцію, стріляючи по мішенях змінюючи позиції й з різного типу укриттів. Приховано пересувається до визначеного місця, знову вражає цілі, потім мусить до іншої точки ведення вогню тягнути важкий ящик з умовним боєкомплектом, – розповідає один з інструкторів, який проводить стрес-тест. – І знову стрільба на ураження з укриття: справа, зліва, зверху – до повного знищення. Наприкінці дистанції треба з десяток метрів протягнути вантаж на мотузці й чим дужче, імітуючи відхід від противника, що переслідує, здолати ще сотню метрів, обігнати при цьому інструктора і перетнути фінішну лінію».

Перейти до вмісту