10 нацгвардійців повернулись з російського полону (ВІДЕО) - НГУ

За результатами чергового обміну військовополоненими додому повернулися 43 військовослужбовці та двоє цивільних. Представників ЗСУ – 28 (серед них тероборони – 10), Нацгвардії – 10, прикордонників – 4, військових моряків – 1.

За результатами чергового обміну військовополоненими додому повернулися 43 військовослужбовці та двоє цивільних.

 

Серед повернутих – десятеро гвардійців. Хлопці майже півтора року перебували у російському полоні. Зараз вони проходитимуть реабілітацію.

 

Усі вони обороняли Маріуполь. Серед звільнених бійців один офіцер, решта — солдати та сержанти. Наймолодшому з них було всього 21, коли обороняючи місто зі сталі, він потрапив до рук окупантів.

 

 
 
Деякі з українських оборонців мають важкі бойові поранення, травми, отримані у полоні. Після звільнення на них чекає програма лікування, реабілітації та реінтеграції, а відразу після обміну всі повернуті з ворожої неволі отримують набір найнеобхідніших речей та засоби для зв’язку з рідними.

Також Координаційному штабу вдалося повернути додому двох Оборонців, які мали статус зниклих безвісти. Двоє повернутих цивільних – працівник заводу «Азовсталь» та активіст з Херсону.

 
За інформацією Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та МВС ,
фото та відео пресслужби НГУ 
Перейти до вмісту