Сергій Борячук 12 років служить в одній з військових частин Національної гвардії України. Сьогодні він обіймає одну із найважливіших посад у військовій частині – Сергій служить штаб-сержантом. Сержантський корпус відіграє критичну роль у забезпеченні ефективності та готовності наших військ до виконання службово-бойових завдань. Їхні знання, навички та лідерські якості допомагають підрозділам бути ефективними й злагодженими. Це, своєю чергою, забезпечує успішне виконання поставлених завдань.
«Сержанти є основними ланками між військовим командуванням та рядовими військовослужбовцями. Вони виконують широкий спектр завдань, спрямованих на забезпечення операційної готовності та успішного виконання завдань в армії. Однією з основних функцій сержантів є навчання та підготовка військовослужбовців. Вони забезпечують передачу знань та навичок, необхідних для ефективного виконання службових обов’язків. Це може містити в собі навчання техніки бою, використання зброї та техніки, тактичну підготовку, тактичну медицину та інші аспекти військової служби. Сержанти відповідають за організацію і проведення тренувальних заходів”, – пояснює Сергій Борячук.
Детальніше про бойовий шлях гвардійця, втрату побратимів, бойові завдання та ідеальний психотип сержанта дивіться в ексклюзивному інтерв’ю Сергія Борячука у програмі «Ми Вінничани».