Родинам загиблих захисників Маріуполя з Франківщини вручили державні нагороди - НГУ

В меморіальному сквері Івано-Франківська командування підрозділу Нацгвардії України та керівництво міста, передали державні нагороди рідним захисників Маріуполя, які загинули у бою з російськими окупантами.

Указом Президента України № 290 від 30.04.2022 за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагородили солдата Коровкіна Дмитра. Відзнаку отримала дружина Долотова Ксенія.

Указом Президента України № 254 від 17.04.2022 за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагородили солдата Іванчука Миколу. Відзнаку отримала мати Іванчук Галина.

Указом Президента України № 540 від 28.07.2022 за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагородили старшого сержанта Лисоконь Юрія. Відзнаку отримала дружина Угрен-Лисоконь Наталя.

Указом Президента України № 540 від 28.07.2022 за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагородили солдата Петрушкіна Павла. Відзнаку отримала дружина Бахтар Ольга.

Після вручення нагород відбулася поминальна панахида в пам’ять про загиблих воїнів, які назавжди залишаться в наших серцях та наших рядах.

Всі четверо захисників загинули під час виконання бойового завдання з оборони міста Маріуполь Донецької області, отримавши поранення, несумісні з життям.

Вічна пам’ять і шана Героям.

Перейти до вмісту