На Одещині дружині загиблого гвардійця вручили державну нагороду - НГУ

Побратими полеглого героя, який загинув, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, зберігши вірність Військовій присязі та українському народові до останнього подиху, вручили дружині захисника високу державну нагороду – орден «За мужність» III ступеня (посмертно). 

12 липня 2022 року група спеціального призначення, до складу якої входив головний сержант Максим Грабчак, виконувала бойове завдання на території Донецької області. Під час проведення зачистки місцевості група потрапила у ворожу засідку. В ході бойового зіткнення з окупаційними військами, Максим Грабчак, завдяки самовідданим та професійним діям, взяв вогонь на себе, відволік ворога, чим надав можливість своїм побратимам зайняти вигідні позиції для ведення вогню та знищення живої сили противника. Але на жаль, його життя обірвалося, в ході бою, Максим отримав поранення, несумісні з життям.

«Схиляємо голови перед захисниками України, які віддали свої життя за єдність країни, встановлення миру і спокою на рідній землі та низько вклоняємось батькам та рідним наших Героїв. Кожен назавжди залишиться в пам’яті поколінь українців та близьких прикладом справжнього захисника та відданого сина Батьківщини. На превеликий жаль, війна забирає таких вірних патріотів України, як Максим. Але ми обов’язково вистоїмо й здобудемо Перемогу над ворогом», – зазначив нацгвардієць, який пліч-о-пліч із Максимом захищав нашу країну від російських окупантів.

Вічна пам’ять Герою та співчуття рідним.

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту