На Вінниччині відкрили меморіальну дошку нацгвардійцю, який загинув під час артилерійського обстрілу на Донеччині - НГУ

У селі Сиваківці, на фасаді школи, відкрили дошку пам’яті загиблому нацгвардійцю, старшому солдату Владиславу Ком’якову, де навчався захисник.

На урочистому відкритті дошки були присутні рідні, друзі, військові побратими та перша вчителька захисника України. Почесне право відкрити Меморіальну дошку надали 9–річному синові героя. Усі присутні на заході вшанували пам’ять загиблого солдата хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки.

29-річний Владислав Ком’яков загинув 10 квітня у Донецькій області під час артилерійського обстрілу. 

«Владислав з побратимами героїчно тримали зайняті позиції. В останньому запеклому бою старший солдат влучним пострілом з РПГ-1 знищив ворожу БМП-2 та живу силу противника в кількості до 5 осіб. В результаті вмілих та рішучих дій Влада Ком’якова та його побратимів, прорив бронетехніки окупаційних військ російської федерації було зупинено», – розповів побратим Володимир.

Військовослужбовець посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

«Сьогодні нас зібрала подія, яка залишить свій слід у нашому житті назавжди. Владислав був вірним Україні, сильним хлопцем і дбайливим батьком та сином. Гарно навчався у школі, був прикладом для однокласників. Це був перший учень, який приніс у наш навчальний заклад перемогу – в олімпіаді посів перше місце з правознавства. Ми тоді усі раділи. Владислав загинув, захищаючи свою землю. Але світла пам’ять про нього – назавжди залишиться з нами», – сказала директор школи Наталія Дячук.

Вічна пам’ять Герою!

Перейти до вмісту