Родинам загиблих нацгвардійців вручили державні нагороди - НГУ

У Харкові рідним загиблих нацгвардійців вручили ордени «За мужність».

Указами Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі посмертно нагороджено 17 військовослужбовців Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Зі словами співчуття та вдячності до присутніх звернувся заступник начальника Східного територіального управління Національної гвардії України полковник Сергій Ховайло.

«Військові частини Східного оперативно-територіального об’єднання в перший день повномасштабного вторгнення одні з перших вступили в бої по всій лінії зіткнення. Героїзм військовослужбовців 12-ї бригади Нацгвардії та окремого загону спеціального призначення «Азов», які боронили Маріуполь та «Азовсталь» змінив хід історії. Героїчно протистояли ворогу військовослужбовці 15 Словʼянського полку при обороні Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного. Завдяки нацгвардійцям 5-ї Слобожанської бригади та 3-ї бригади оперативного призначення, вистояло місто Харків – зараз ми можемо тут жити, і воно є наше, ми витримали, а з часом і витіснили ворога практично за межі усієї Харківської області. На жаль, це війна, на жаль, без втрат вона не можлива. Я розумію, що ніякі ні слова, ні нагороди не замінять рідних та близьких, які віддали своє життя за нашу державу. Вони герої, завдяки їм ми маємо шанс на існування, який мають наші діти, рідні, близькі, вся Україна», — заявив полковник Ховайло.

Також родинам загиблих були надані роз’яснення щодо оформлення документів на грошову допомогу, згідно з законом «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей».

Ми пам’ятаємо полеглих героїв, які віддали своє життя за Україну та у скорботі схиляємо голови перед їх мужністю і нескореністю! Вічна пам’ять загиблим! Перемога буде за нами!

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту