Ігор Клименко вручив нацгвардійцям державні нагороди - НГУ
Сьогодні, 25 лютого, очільник МВС України вручив ордени та медалі військовослужбовцям Національної гвардії та Держприкордонслужби, які проявили особисту мужність і відвагу, стійкість та рішучість під час виконання завдань із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі й стримування збройної агресії рф.
 
Ігор Клименко висловив упевненість, що кожен військовослужбовець – гвардієць чи прикордонник, хто був удостоєний державної нагороди, зробить усе можливе, щоби й вся Україна вистояла та зрештою перемогла.
 
«Київ вистояв, дякуючи багатьом із вас. Так само вистояв і наш Харків, відвойований вами Херсон та інші українські міста й села. Ці нагороди – це найменше, що може зробити держава в підтримку наших сил безпеки та оборони, щоденним подвигом представників яких пишається вся країна. Дякую за службу й бережіть себе заради майбутнього України», – сказав міністр внутрішніх справ.

Також очільник МВС побажав кожному обов’язково повернутися додому – до своїх домівок та родин, до мирного життя після того, як вони виконають важливу місію на фронті.

Загалом цього дня Ігор Клименко вручив державні нагороди 76 військовослужбовцям Нацгвардії України.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту