Ігор Клименко вручив 96 нацгвардійцям державні та відомчі нагороди - НГУ

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко вручив державні та відомчі нагороди 96 військовослужбовцям Національної гвардії України, які виконували завдання на Сході країни та брали участь в обороні Києва. 

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського, Ігор Клименко вручив захисникам ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, «За мужність» ІІ та ІІІ ступеня, а також медалі «За військову службу Україні», «Захиснику Вітчизни» та «За врятоване життя».

Перед початком церемонії  нагородження Ігор Клименко згадав захисників, які віддали своє життя за незалежність України. Пам’ять про загиблих військовослужбовців вшанували хвилиною мовчання. 

«Велику данину ми платимо за свободу нашої держави. У нас загинуло багато колег. Я бажаю кожному з вас зберегти своє життя та берегти своїх побратимів, які поруч», – звернувся до захисників міністр.

Після вручення нагород очільник МВС подякував військовослужбовцям і наголосив, що своїми вчинками наближають до перемоги:

«Хочу подякувати за ту службу, стійкість та вірність присязі, яку кожний з вас проявив, починаючи з перших днів цієї війни. Незважаючи на труднощі, ми чітко віримо і знаємо, що незабаром перемога». 

«За рік повномасштабного вторгнення ми не лише вистояли, а й успішно провели контрнаступи, звільнивши від окупації велику кількість населених пунктів і територій. За цей час ми також примножили досвід і формуємо штурмові бригади “Гвардії наступу”, щоб бути ще більш ефективними на полі бою. Гвардійці у складі Сил оборони відбили сотні спроб штурмів і досі утримують визначені ділянки фронту, знищують техніку і живу силу противника. І це результат відваги, мужності й самовіддачі кожного бійця. Станом на сьогодні майже 4 500 гвардійців відзначені державними нагородами, 30 з них – це Герої України. Ми не маємо наміру поступатися, тому робимо усе необхідне задля нашої перемоги!» – розповів командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Лебідь.

Перейти до вмісту