Родинам загиблих гвардійців із Івано-Франківщини вручили державні нагороди - НГУ

Родинам нацгвардійців, котрі віддали своє життя у бою з російськими окупантами передали їхні нагороди. Ордени вручили командир військової частини Нацгвардії на Прикарпатті, полковник Вадим Ліневський та голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Згідно з Указом Президента України, за неймовірну мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також за вірність військовій присязі, солдат Рибчук Володимир був посмертно нагороджений медаллю “За військову службу Україні.” Хлопця також нагородили орденом “За мужність” III ступеня. Ці нагороди були вручені матері полеглого героя.

Також наказом командувача Національної гвардії України нацгвардійцю Дмитру Лашті посмертно було присвоєно чергове військове звання “капітан”, підкреслюючи його вагомий внесок в оборону України та пам’ять про нього, як героя. Під час ворожого артилерійського обстрілу під Кремінною, Дмитро Лашта був смертельно поранений.

Дмитро Лашта та Володимир Рибчук відзначалися своєю відвагою та рішучістю в запеклих боях з окупантами. Вони не раз доводили свою вірність країні і відчайдушно знищували наших ворогів.

Вічна пам’ять і вічна шана Героям, котрі віддали своє життя заради волі України.

Перейти до вмісту