Сім’ї загиблого гвардійця, захисника Маріуполя, передали його орден - НГУ

Микола Брагарник – боєць полку «Азов» Національної гвардії України. В перші місяці масштабного вторгнення Микола разом з побратимами обороняв Маріуполь. Наприкінці березня 2022 року, під час виконання бойового завдання, Микола Брагарник загинув.

Під час блокади, бомбардувань та тяжких боїв, що точилися за Маріуполь, дружина Миколи і його маленький син залишалися у місті. Коли туди зайшли окупанти – почалися обшуки і переслідування. У квартирі Миколи знайшли його військову форму. За це сім’ю загиблого героя затримали і вивезли в Донецьк де тримали під вартою і знущалися. Лише восени 2022 року Ірині та Марку вдалося вирватися з окупації.  

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, зразкове виконання службового обов’язку сержанта Миколу Брагарника нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Нагороду загиблого героя отримав його маленький син Марко і дружина Ірина. Орден вручив начальник Західного територіального управління Національної гвардії України, бригадний генерал Олександр Буравков, котрий подякував сім’ї загиблого за мужність і за подвиг Миколи Брагарника.   

Перейти до вмісту