Родинам загиблих гвардійців вручили державні нагороди полеглих героїв - НГУ

У Львові рідним та близьким загиблих воїнів Національної гвардії України вручили посмертні державні нагороди героїв. Військовослужбовці Національної гвардії захищають рідну землю та знищують ворогів на найгарячіших ділянках фронту. На жаль, під час таких запеклих боїв найкращі наші побратими втрачають як здоров’я, так і життя.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, посмертними орденами «За мужність» ІІІ ступеня були удостоєні ще два воїни-гвардійці:

Солдат Дмитро Строгецький

Солдат Микола Кухарський

Державні нагороди полеглих воїнів-гвардійців вручав заступник начальника Західного територіального управління НГУ полковник Сергій Ховайло. Від імені командування і всього особового складу Національної гвардії України він подякував рідним та близьким загиблих воїнів за мужність, жертовність і силу героїв-гвардійців.

«Їхній подвиг назавжди залишиться у наших серцях. Немає більшої жертви і більш героїчного вчинку, аніж віддати життя за рідну землю, за побратимів і за майбутнє України. Вічна слава загиблим воїнам», – сказав полковник Сергій Ховайло.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту