На Вінниччині відкрили дошку пам’яті загиблому воїну бригади “Азов” - НГУ

Днями у місті Липовець, що на Вінниччині відкрили дошку пам’яті старшого сержанта Олексія Мазура – полеглого фельдшера медичної роти бригади «Азов».

Урочистий захід, котрий пройшов у дворі школи в якій навчався Олексій, розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про полеглих воїнів та молитви військового капелана отця Сергія.

«Олексій прожив коротке, але гідне життя. Він був відважним воїном, завжди поспішав на допомогу, рятуючи не тільки людей, але й тварин. За роки служби Олексій врятував сотні життів. За кожне з них боровся з усіх сил і до самого кінця. Він був досвідченим парамедиком, професіоналом своєї справи. Завжди охоче ділився своїми знаннями, навчав інших і всім допомагав. Це був справжній патріот своєї Батьківщини, який цінував і шанував все українське. Йому тепер навіки 28 років», – згадує дружина загиблого Ілона Мазур.

Влітку 2023 року Олексій Мазур героїчно загинув при виконанні бойового завдання у населеному пункті Мала Токмачка, Запорізької області.

На заході відкриття меморіальної дошки були присутні міський голова Липовця, командування вінницького підрозділу Національної гвардії України, дружина, батьки, побратими, містяни та друзі Олексія.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Олексій Мазур посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту