Родинам загиблих Героїв бригади “Червона Калина” вручили державні нагороди - НГУ

Очільник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов та командування бригади “Червона Калина” вручили державні нагороди родинам Героїв, які загинули, захищаючи Україну.

“Ваші рідні проявили справжній героїзм. Вони стали на захист України у найважчий для країни момент та гідно виконували свій обов’язок. Світла пам’ять та шана кожному захиснику. Я пишаюсь служити в одній бригаді зі справжніми героями. Помстимось за кожного”, – заявив заступник командира бригади “Червона Калина” полковник Володимир Матущак.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно були нагороджені старший солдат Михайло Михайлович Кравчук, старший солдат Роман Юрійович Кушнір, старший солдат Віктор Олександрович Матвейчук, молодший лейтенант Сергій Васильович Пастушенко, старший солдат Ігор Михайлович Ткач і старший лейтенант Сергій Миколайович Перегончук.

Дружина загиблого Сергія Перегончука також отримала його орден “Захиснику Вітчизни”.

Старший солдат Михайло Кравчук родом із села Михайлин Козятинського району Вінницької області. Військовий загинув 2 лютого 2023 в районі населеного пункту Спірне Донецької області. Герою було 28 років. У військового залишились батьки, сестра, дружина та маленька донечка.

Старший солдат Роман Кушнір народився в смт. Тиврів Тиврівського району Вінницької області. Загинув 15 грудня 2022 року поблизу населеного пункту Спірне Донецької області. Герою було 29 років. За час служби завжди був прикладом для побратимів. У гвардійця залишилась дружина та батьки.

Старший солдат Віктор Матвейчук родом із села Михайлівка Вінницького району Вінницької області. Військовий загинув 13 січня 2023 року в районі населеного пункту Спірне Донецької області. Герою було 23 роки. До останнього хоробро захищав Україну. У військового залишились батьки та молодший брат.

Молодший лейтенант Сергій Пастушенко народився в селі Сутиски Тиврівського району Вінницької області. Військовий загинув 15 грудня 2022 року в районі населеного пункту Спірне Донецької області. Герою було 32 роки. Нагороду гвардійця отримали його мама, дружина та дві доньки, для яких він слугував прикладом.

Старший солдат Ігор Ткач родом із села Суворовське Тульчинського району Вінницької області. Загинув 1 березня 2023 року в районі населеного пункту Спірне Донецької області. Герою було 25 років. У гвардійця залишились мати, дружина та троє дітей.

Старший лейтенант Сергій Перегончук родом із Калинівка Хмільницького району Вінницької області. Загинув 26 лютого 2023 року в районі населеного пункту Спірне Донецької області. Нагороджений відзнакою президента України “За участь в антитерористичній операції”. Посмертно присвоєно звання капітана. На фасаді гімназії у Калинівці, де навчався гвардієць, встановлено меморіальну дошку. Герою було 45 років.

Вічна пам’ять та шана загиблим…

Перейти до вмісту