Міністр внутрішніх справ України вручив нагороди 54 нацгвардійцям - НГУ

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко вручив нагороди воїнам Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції та рятувальникам ДСНС України.

Так, Указами Президента України за проявлену особисту мужність та відвагу, стійкість та рішучість при виконанні військового та службового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф присутніх було нагороджено орденами Богдана Хмельницького II та III ступеня, «За мужність» II та III ступеня та Данила Галицького.

Окрім того, Глава МВС України вручив відомчі заохочувальні відзнаки «Вогнепальна зброя».

«Бійці системи МВС складають 20% Сил безпеки і оборони нашої країни. І поруч зі Збройними силами ми щоденно вибиваємо ворога з наших земель. Наші підрозділи без відпочинку працюють на лінії зіткнення і кожен громадянин нашої держави має знати про ваш подвиг і ціну майбутньої Перемоги», – заявив Ігор Клименко, звертаючись до присутніх.

Ігор Клименко наголосив, що кожен працівник системи МВС – не буде забутий державою та матиме увесь необхідний соціальний захист.

«Наші громадяни та усі ми маємо пам’ятати, якою ціною нам дається Перемога і тримання рубежів. Це ціна здоров’я та життя наших бійців. Саме для цього ми розробили систему, яка буде супроводжувати постраждалих військовослужбовців або службовців МВС та їхні сім’ї. Йдеться про повний соціальний захист. У кожного з вас має бути робота, незважаючи ні на що, адже ви віддали власне здоров’я заради нашої держави», – зазначив Міністр.

Наприкінці церемонії нагородження Ігор Клименко подякував кожному з присутніх за стійкість та мужність на полі бою, а також за вірність присязі.

«Тримаємо стрій, разом до Перемоги!», – резюмував Глава МВС України.

Перейти до вмісту