Начальник Північного Київського ТУ нагородив гвардійців, які брали участь в обороні Києва та Київської області - НГУ

До другої річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну, виконуючий обов’язки начальника Північного Київського територіального управління полковник Артем Ілюхін завітав до зведеного підрозділу Північного об’єднання, який здійснює охорону міжнародного вантажного аеропорту «АНТОНОВ».

«Дорогі побратими, я маю честь сьогодні вручити вам нагороди. Своїм героїзмом, рішучими діями, сміливістю ви вкотре довели усьому світу про героїзм та незламність українського воїна. Ви справжні герої! Вами пишається вся країна!», – звертаючись до бійців наголосив полковник Артем Ілюхін.

24 лютого 2022 року гвардійці одні з перших вступили у бій з переважаючими силами противника в місті Гостомель Київської області, захищаючи летовище. Завдяки рішучим та відважним діям бійців у перші години повномасштабного вторгнення, ворогу не вдалось здійснити плани із захоплення Києва.

Полковник Артем Ілюхін подякував кожному воїну за відмінне виконання службових обов’язків, мужність та героїзм, проявлені у захисті територіальної цілісності держави.

Шануємо усіх полеглих героїв у боротьбі за незалежність України!

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту