Наприкінці місяця жителі Івано-Франківська у меморіальному сквері вшанувують пам’ять тих, хто віддав своє життя, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої країни. Згадували ім’я гвардійця Владислава Сенчука. У цей день його мати, пані Уляна, отримала державну нагороду свого сина.
![photo_1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_1-1.jpg)
![photo_3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_3.jpg)
![photo_5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5.jpg)
![photo_7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_7-1.jpg)
![photo_8](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_8-1.jpg)
Владислав служив у війську, вважаючи, що кожен чоловік повинен захищати свою Батьківщину. Проходячи службу на Харківщині, він був одним із перших, хто прийняв бій з ворогом та стійко тримав оборонну. Він був патріотом своєї країни й завжди готовим допомагати іншим.
У липні 2022 року, під час активних бойових дій, Владислав загинув. За його мужність і самовідданість у захисті України, за відданість військовій присязі та зразкове виконання свого обов’язку Владислава Сенчука було нагороджено орденом “За мужність” III ступеня. Посмертно.