Рівненські нацгвардійці взяли участь в благодійному забігу до Дня святого Миколая - НГУ

На Рівненщині відбувся п’ятий благодійний забіг “Rivne St. Mykolas Run 2022” до Дня святого Миколая. Військовослужбовці Національної гвардії України традиційно пробігли у бронежилеті.

Цьогоріч благодійний забіг зібрав понад 200 учасників, які спробували свої сили на двох дистанціях: 2,1 км та 8,4 км. Учасники змагань та глядачі долучилися до благодійного збору коштів. Усі зібрані кошти найближчим часом організатори передадуть на потреби військових.

«Більшість учасників – звичайні пересічні мешканці міста, адже усім нам кортить докластись до підтримки нашої армії. Поруч з нами сьогодні біжать і українські захисники, які своїм прикладом стійкості та витривалості надихали нас», – ділиться учасник забігу Юрій.

Обов’язковою умовою для участі у забігу був святковий капелюх. Окрім призових місць за подолання дистанцій організатори оцінювали й святкові вбрання учасників.
“Ми завжди долучаємося до акцій зі збору коштів для наших побратимів і робимо благодійні внески на рівні з іншими учасниками, – ділиться гвардієць Андрій. – Таким чином ми спонукаємо людей долучатись до підтримки армії всіма доступними способами».
Перейти до вмісту