Річниця Конституції – це не просто день народження Основного закону. Це день громадянина України (ВІДЕО) - НГУ

Сьогодні Україна святкує 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави.

Конституція стосується нас усіх. Без винятку. Без різниці на вік, стать чи погляди.

Конституція – це символ єднання людини й держави.

У Конституції – наша суть.

Конституція – це ми.

Ми – це Україна!

У Конституції – наш прямий зв`язок з усією тисячолітньою Україною.

Ми – нація. І маємо поважати себе як націю.

Національна гвардія, завжди стоїть на захисті Конституції України.

Разом до Перемоги!

Конституція – це Основний Закон України, це заповіді, за якими повинна жити держава та орієнтири, за якими слідують громадяни. Ми боремося і захищаємо Конституцію України та цінності, які прописані у ній. Це наш обов’язок, наше право і наше бажання!

В цей день гвардійці 31 бригади Національної гвардії України разом з представниками Головного управління ДСНС України та патрульної поліції в Дніпропетровській області нагадають вам основні статті:

В Одесі, Миколаєві, Запоріжжі, Южноукраїнську та Ізмаїлі також пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Конституції за участі громадськості, представників міської й обласної державної влади, духовенства, місцевого самоврядування та керівників військових і правоохоронних підрозділів Південного гарнізону.

Гості заходу поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, шануючи той вклад, який зробив великий Кобзар у боротьбу за Незалежність України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих оборонців України. Представники духовенства провели молебень.

Українці готові до будь-яких звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Батьківщини – народовладдя, гуманізму та законності.

Духовий оркестр військової частини 3033 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України привітав побратимів з Днем Конституції України. Музиканти зіграли тематичні композиції та зарядили військових бадьорим настроєм й позитивною енергетикою.

«Бути українцем – отже, боротися за свободу. Бути українцем – це стояти щитом на захисті демократичного світу. Бути українцем – це поважати права та дотримуватися зобов’язань. Зараз ми виконуємо найголовніший обов’язок, визначений Конституцією. Ми всією нацією стали на захист рідної землі. Щиро вірю, що наступний День Конституції ми зустрінемо під мирним небом, у теплому колі рідних та друзів. Слава Україні!» – привітав гвардійців військовий диригент.

Військовослужбовці Східного оперативно-територіального управління також відзначили День Конституції України. Для структури, яка виконує правоохоронні функції, це свято має надзвичайну вагу. Командування військових частин відзначило своїх підлеглих за сумлінну службу. Крім того, цього дня гвардійці взяли участь в урочистостях, що пройшли за місцем дислокації.

Гвардійці Східного оперативно-територіального об’єднання, куди входять Східне територіальне управління, штурмові бригади “Азов” та “Спартан”, 5 Слобожанська бригада, 15 Слов’янський полк, 2 Шосткинський полк та 11 окремий батальйон (м. Суми), є питомою складовою Сил Оборони України. Військовослужбовці Східного ОТО професійно нищать російських загарбників на східних рубежах й відчайдушно б’ються за волю та суверенітет українських земель.

Віра в силу нашого народу та своїх побратимів надихнула на створення пісні гвардійця військової частини 3056 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Власну пісню він виконав під акомпанемент Михайла Олійника, клавішника “Культурного десанту”.

«Вірю, що ця пісня зможе надихати кожного українця та українку на звершення в різних сферах життя задля нашої перемоги!» – сказав гвардієць Максим, автор музичного твору.

За матеріалами військових частин

Перейти до вмісту