У столиці пройшов круглий стіл на тему: «Правові та соціальні основи формування мотивації до захисту Батьківщини» - НГУ

Напередодні 27-мої річниці прийняття головного нормативно-правового акту держави – Конституції України в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбувся круглий стіл за участю представників сектору безпеки та оборони. 

Ініціатором та організатором заходу виступила громадська організація «Центр правового та соціального захисту громадян України». Під час диспуту учасники обговорювали питання правового захисту військовослужбовців чинними органами юстиції, а також можливі шляхи вдосконалення системи правового забезпечення з боку держави щодо підвищення мотивації молоді до збройного захисту нашої країни. 

До участі в публічному обговоренні були запрошені Народні депутати України, провідні юристи та фахівці з питань соціального захисту від Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства у справах ветеранів, центрального юридичного управління Генерального штабу Збройних сил України і юридичного управління Сухопутних військ Збройних сил України, а також представники громадських організацій. 

Висловити свою думку стосовно питань, які розглядалися організатори запросили військовослужбовця Нацгвардії – Героя України Дмитра Фінашина. На думку Дмитра, особливо актуальною наразі також є тема допомоги пораненим захисникам:

«Менторська служба дуже важлива річ, як на мене. Бо я бачив на практиці, як це працює, коли боєць отримує поранення на фронті. І далеко не всі люди можуть підняти законодавчу базу, можуть розібратися в ній, в плані соціального захисту, наприклад. А коли буде людина, яка може тобі допомогти, до якої ти можеш звернутися зі своєю проблемою бійці будуть знати, що вони соціально захищені і є кому їх підтримати»

У результаті, враховуючи думки та аргументи учасників дискусії, організатори підготували звернення до Президента України, Верховної ради та Кабінету міністрів України щодо вдосконалення правового, соціального та економічного захисту громадян України, які стали на захист Батьківщини. 

Відділення інформації та комунікації Північного ТУ 

Перейти до вмісту