Вже сімдесят першу добу Україна всьому світу демонструє свою силу та витримку. Кожне місто, кожен українець об’єднались заради однієї справи – перемоги над окупантом. Ця орда рашистів прийшла до вільної та незалежної країни, намагаючись нав’язати своє бачення «рятування», але у них нічого не вийшло. Ворог зазнає поразки, ми стаємо сильніше!
![👮♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta/2/16/1f46e_200d_2642.png)
«Не очікував та навіть не замислювався, що у 21 столітті хтось зможе вести таку криваву та підступну війну, прикриваючись таким висловом, як «спецоперація». 24 лютого зібрав свою родину та відправив у безпечне місце, а сам пішов до військового комісаріату», – розповідає Іван.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/2/16/1f538.png)
Гвардієць зазначає: «З 1999 по 2010 роки був на посаді командира взводу. Наразі той досвід, що я отримав, допомагає мені у різних сферах. Обладнання позицій, вмілі поради щодо несення служби та звичайні розмови з солдатами – це все створює ту атмосферу єдності підрозділу».
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/2/16/1f538.png)
«Ми стоїмо, а вони будуть падати. Так низько, як вони, поступати можуть тільки терористи. Вони і є терористами», – додає нацгвардієць.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/2/16/1f538.png)