Ресторанний бізнес змінив на гвардійський однострій - НГУ

🔹Вже сімдесят першу добу Україна всьому світу демонструє свою силу та витримку. Кожне місто, кожен українець об’єднались заради однієї справи – перемоги над окупантом. Ця орда рашистів прийшла до вільної та незалежної країни, намагаючись нав’язати своє бачення «рятування», але у них нічого не вийшло. Ворог зазнає поразки, ми стаємо сильніше!

👮‍♂️Гвардієць Іван до початку повномасштабного вторгнення рф був звичайним бізнесменом. Він володіє рестораном в одній з курортних зон Одещини.
 
«Не очікував та навіть не замислювався, що у 21 столітті хтось зможе вести таку криваву та підступну війну, прикриваючись таким висловом, як «спецоперація». 24 лютого зібрав свою родину та відправив у безпечне місце, а сам пішов до військового комісаріату», – розповідає Іван.
 
🔸Чоловік добровільно прийшов до лав однієї з бригад Національної гвардії України міста Одеси, де раніше проходив службу.
 
Гвардієць зазначає: «З 1999 по 2010 роки був на посаді командира взводу. Наразі той досвід, що я отримав, допомагає мені у різних сферах. Обладнання позицій, вмілі поради щодо несення служби та звичайні розмови з солдатами – це все створює ту атмосферу єдності підрозділу».
 
🔸Зараз військовослужбовець, як і всі захисники та захисниці, обороняє місто-герой, і, як він сам каже, ні один російський солдат не знайде тут підтримки чи перемоги, тільки побачить розлючені очі бійців та одеситів.
 
«Ми стоїмо, а вони будуть падати. Так низько, як вони, поступати можуть тільки терористи. Вони і є терористами», – додає нацгвардієць.
 
🔸Іван має дружину та чотирьох неймовірних дітей, які підтримали його прагнення одягнути однострій та взяти до рук зброю. А після закінчення війни, він поверне додому родину, продовжить свій бізнес та робитиме все, аби наша держава розвивалась тільки до висот.
Перейти до вмісту