Історії захисників України: “Рідній країні зараз потрібна моя допомога. Тому я записався в Національну гвардію” - НГУ
Ігор Пашко з чотирьох років жив в Італії. Мріяв стати військовим, бо робота зі зброєю завжди була цікавою йому.
Мрія здійснилась, коли хлопець повернувся в Україну. Він вступив в лави Національної гвардії і тепер тут тренується та готується до виконання завдань. Ігор розуміє українську і намагається якомога більше спілкуватись на рідній мові з побратимами. А військовій справі його навчають досвідчені інструктори.
«Я міг лишитись в Італії, я добре знаю їхню мову, і міг би знайти там собі роботу, але душа просилася на Батьківщину. Тим більше, що Україні зараз потрібна моя допомога. Тому я записався в Національну гвардію. Я з дитинства хотів бути військовим. В Італії я не міг здійснити свою мрію, бо маю громадянство України. Саме на Батьківщині я отримав те, до чого прагнув. Я навіть і не уявляв, що мене тут так добре приймуть. Мене навчають справжні професіонали, які мають великий досвід. Я таке тільки в кіно бачив. Думаю, що і я колись стану таким же крутим, як і українські військові. Ми обов’язково переможемо, бо, я думаю, що росіяни не розуміли, куди вони лізуть і як їх тут зустрінуть. А зустрів їх весь український народ, який зараз працює виключно на перемогу. Я і гордий, що є частиною цього народу і частиною нашої армії».
Після перемоги Ігор хоче залишитись у Національній гвардії України. До знань декількох іноземних мов хлопець додасть ще і військовий досвід, можливо вступить до якогось профільного вищого навчального закладу.
Але зараз головне – перемогти ворога, каже Ігор.
Перейти до вмісту