Психологи Північного об’єднання проводять тренінг розроблений на основі програми навчання Israel Trauma and Resilience Center (Natal) - НГУ

У межах реалізації Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення, імплементації досвіду країн партнерів з психологічної допомоги військовослужбовцям та населенню України психологи військової частини Північного об’єднання проводять тренінг розроблений на основі програми навчання Israel Trauma and Resilience Center (Natal) «Криза та зріст: психічне здоров’я і допомога тому, хто пережив травму».

Психологи не тільки розповіли командирам підрозділів, а й практично відпрацювали модель «ОПОРА», за якою надається перша психологічна допомога. Вона націлена на нейтралізацію переживань, що виникають у надзвичайній ситуації. Знання отримані під час тренінгу є цінними, оскільки дозволяють застосовувати їх не тільки в бойових умовах, а й в повсякденному житті.

«Всі ми говоримо, що ми не психологи. Але такі заняття дійсно показують, що не важливо «хто», а «як» надати першу психологічну допомогу. Модель «ОПОРА» є дуже зрозуміла у використанні та не потребує фахової психологічної освіти. Щиро вдячні нашим психологам за можливість здобувати нові знання, які можуть знадобитися у будь-яку хвилину службово–бойової діяльності», – зазначив командир підрозділу Сергій.

Перейти до вмісту