Психологи Нацгвардії обмінюються досвідом із колегами з різних відомств МВС - НГУ

У Івано-Франківську відбулася зустріч психологів в рамках впровадження проєкту Пункт психологічних практик, який запроваджений з метою підтримки ментального здоров’я працівників. Під час цього заходу психологи зосередились на обговоренні та практичному використанні різноманітних психологічних методів та підходів.

Особлива увага була приділена практичному ознайомленню з ефективними техніками стабілізації емоційного стану, саморегуляції та відновлення ресурсів. На зустрічі був представлений і обговорений протокол TRIM, спрямований на профілактику ПТСР та інших розладів психічного здоров’я, які можуть виникнути внаслідок травматичного стресу у військовослужбовців.

«Всі представлені психологічні техніки психологи відпрацьовували на собі, щоб здобути необхідні уміння та вдосконалити професійні знання», – зауважив начальник відділення психологічної служби забезпечення підрозділу майор Віталій Макарчук.

Учасники заходу активно залучились до практичних вправ та симуляцій, щоб відпрацювати та поглибити свої навички у застосуванні цих методів. Окрім того, було проведено сеанс біосугестивної терапії, в якому використовувалися методи вербального та невербального навіювання, а також звуки природи та спеціально підібрана музика для позитивного впливу на психічний стан учасників.

В результаті цієї зустрічі психологи отримали нові знання та практичні навички, які сприятимуть їхній здатності підтримувати та покращувати ментальне здоров’я військовослужбовців у майбутньому.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту