Чернігівські психологи надають допомогу пораненим військовослужбовцям у відомчих медичних закладах - НГУ

Нещодавно в рамках реалізації проєкту «Пункт психологічних практик» психологи НГУ спільно з колегами з поліції Чернігівщини та працівниками ЦПД та ППВ ДУ «ТМО МВС України» провели спільний захід для поранених військовослужбовців Нацгвардії та поліції.

Основною метою заходу було визначено формування звички піклуватися про своє ментальне здоров’я та зміцнення копінгових стратегій для ефективного подолання негараздів та криз. Увага приділялася психоедукації, щодо розуміння власного психологічного стану після перенесеного стресу та формуванню практичних навичок та вмінь емоційної стабілізації та резильєнтності особистості.

«Підтримка військовослужбовців є дуже важливим напрямком роботи, оскільки навіть через просте спілкування зміцнюється бойовий дух, покращується психосоматичне здоров’я та створюється можливість відчути домашній комфорт. А через можливості «пункту психологічних практик» відновлюється ментальне здоров’я», – зазначила старший офіцер відділення психологічного забезпечення молодший лейтенант Марія Страдомська.

Подібні візити до поранених військовослужбовців, що проходять лікування та реабілітацію відбуваються постійно. У складі комплексної групи з психологів, соціальних працівників та медиків гвардійці проводять роботу зі всебічної соціальної підтримки та розв’язання проблемних питань.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту