Проведення тренінгу з домедичної підготовки – мета чергового візиту військовослужбовців НГУ до загальноосвітнього навчального закладу м. Києва - НГУ

Нацгвардійці-медики завітали до 320 столичної загально-освітньої школи та провели тренінг з домедичної підготовки для учнів і вчителів. Бойові медики поділились основними правилами надання першої медичної допомоги у різних екстремальних ситуаціях.

Слухачам продемонстрували, як правильно робити штучне дихання, як і в яких випадках виконувати непрямий масаж серця; їм розповіли, які бувають види кровотечі та способи її зупинки. Діти мали змогу особисто потренуватись накладати турнікети та пов’язки.

Військові медики ознайомили присутніх з порядком дій при опіках, сонячному ударі, утопленні, обмороженні та епілептичній непритомності.

«У багатьох випадках перша базова допомога може допомогти запобігти погіршенню незначної ситуації та може навіть урятувати життя. Тому так важливо знати та вміти застосовувати на практиці загальні правила надання першої допомоги за різних надзвичайних ситуацій», –  підсумував зустріч офіцер групи цивільно – військового співробітництва майор Максим Мороз.

Присутні подякували військовослужбовцям Національної гвардії України за можливість проводити такі тренінги в умовах воєнного стану.

Відділ Цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

 

Перейти до вмісту