Діти гвардійців отримали шкільне приладдя - НГУ

Родини гвардійців військових частин підпорядкування Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ, які знаходяться в полоні внаслідок участі у відсічі збройної агресії рф продовжують отримувати необхідну підтримку.

Сьогодні, 31 жовтня рідні гвардійців військової частини 3058 НГУ, в рамках співпраці з волонтерськими організаціями, отримали шкільні рюкзаки з канцелярським приладдям.

Допомога надійшла від благодійного фонду Фундація Олени Зеленської в результаті співпраці з відділом цивільно-військового співробітництва ІВЦ Національної гвардії України. Вміст шкільних рюкзаків включає зошити, олівці, калькулятори, канцелярське приладдя. Увага до родин бійців, які ціною свого здоров’я і свободи виконують бойові завдання, допомагають боротися із ворогом, є постійною та пріоритетною для командування Національної гвардії. Діти військовослужбовців не залишаються поза увагою та отримують психологічну підтримку й піклування. 

«Наступного року я маю йти до першого класу. Коли тато опиниться поряд, я маю порадувати його гарними відмітками. Тому обіцяю бути слухняною, успішною та охайною. Саме такий подарунок для мене дуже доречний», – поділилася думками маленька Софійка під час розглядання вмісту шкільного рюкзака.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту