Національна гвардія України здійснює систематичні тренування з інженерної підготовки для навчальних закладів міста Київ - НГУ

Національна гвардія України здійснює систематичні тренування з інженерної підготовки для навчальних закладів міста Київ, зокрема було організовано для педагогів 248 школи. Ці тренінги мають на меті ознайомлення вчителів з мінно-вибуховими пристроями, їх розпізнавання та безпечну поведінку у разі знаходження таких пристроїв.

Одним із головних завдань цих тренувань є поширення свідомості серед цивільного населення про можливі небезпеки, пов’язані з мінно-вибуховими пристроями. Військовослужбовці Національної гвардії України навчають розпізнавати підозрілі предмети, які можуть бути мінами або іншими вибуховими пристроями, а також акцентують увагу як правильно поводитися у разі виявлення таких пристроїв.

«Такі тренування є важливі – вони допомагають населенню бути більш обізнаними та готовим до можливих небезпек, пов’язаних з мінно-вибуховими пристроями. Мирні люди набувають необхідних знань та навичок, які можуть врятувати їхнє життя та життя оточуючих людей», – зазначив старший солдат Олег Бабенко.

Одним із найважливіших аспектів тренувань є безпека учнів. Військовослужбовці ретельно пояснюють на всіх тренінгах, що необхідно уникати будь-якого контакту з підозрілими предметами та повідомляти про їхнє виявлення відповідні органи. Такі тренування допомагають виховати у цивільного населення відповідальне ставлення до своєї безпеки та оточуючих людей.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту