Нацгвардійці провели заняття з інженерної підготовки з вчителями та учнями загальноосвітнього закладу Деснянського району міста Києва - НГУ

Фахівці  військової справи поділились своїм досвідом та теоретичними знаннями з інженерної підготовки з вчителями та учнями 264-ої столичної школи.

Під час осінніх канікул діти прийшли до школи, щоб здобути та розширити такі необхідні в умовах війни знання з інженерної підготовки та правил поводження з мінами та вибуховими речовинами, коли на кожному кроці чатує небезпека.

Слухачам розповіли про саморобні та промислові вибухові пристрої, правила поводження з вибухонебезпечними предметами, порядок дій при їх виявленні, заходи безпеки.

«Отримані знання та поради, демонстрація макетів вибухонебезпечних предметів зацікавили учнів. Корисна інформація допоможе уникнути неприємних ситуацій, а можливо й захистить найцінніше – людське життя» – зазначила директор школи Юлія Лабзун.

Діти щиро дякували військовим Національна гвардія України за змістовну лекцію і запрошували до себе в гості з іншими тематичними тренінгами.

Відділ Цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту