“Прокинувся я вже без ноги”, – нацгвардієць Шаман про отримане поранення, силу духу та підтримку близьких (ВІДЕО) - НГУ

Військовослужбовець одного з підрозділів Нацгвардії Юрій на псевдо Шаман вступив у військо ще у 2019 році. Тоді проходив службу строковиком. Від початку повномасштабного вторгнення, без вагань, добровольцем пішов на фронт захищати Україну від російських окупантів. Саме там він отримав поранення від вибуху міни.

«Пам’ятаю, коли мене дестабілізували, я всім хірургам кричав: «не відрізайте мені ногу, я вас на весілля запрошу!», – згадує Юрій.

Своїй коханій про важке поранення одразу не розповів – не хотів аби вона зайвий раз хвилювалася, та й думав, що все швидко загоїться і наслідки після травми не будуть серйозними. Але надалі його чекала операція, під час якої рідні увесь час були поруч і підтримували військовослужбовця.

«Я прокинувся під час операції, на мене дивився хірург і сказав, що треба різати ногу. Наступний раз я прокинувся вже без ноги. Це все відбулося на татів день народження. Такий «подарунок» вийшов. Але поруч тоді весь цей час була мама, яка сильно переживала та нервувалася за мене, – каже нацгвардієць. – Я б не сказав, що в мене була якась депресія чи щось таке. Мені вистачило 20 хвилин, щоб прийти в себе. Може я ще не до кінця все усвідомлював».

За словами Юрія, після усіх труднощів, він зі своєю дівчиною продовжує планувати спільне майбутнє та радить цінувати кожну мить свого життя. Більше у сюжеті телеканалу ІНТБ:

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту