Професіоналізм військових водіїв – запорука успіху як в обороні, так і в наступі - НГУ

Військові водії щоденно вносять вагомий внесок у перемогу нашої держави. Маючи у своєму розпорядженні потужну та сучасну техніку, водії у будь-який час доби чи пору року професійно виконують поставленні завдання. А курсанти Національної гвардії, освоюючи специфіку цієї професії, чудово розуміють, що в реальних бойових умовах мають бути абсолютно впевнені як у своїх “залізних конях”, так і власних навичках.  

Цими днями на одному із автодромів Навчального центру, були проведені практичні заняття з курсантами-автомобілістами. Під час проведення такого роду занять, кожен військовослужбовець, відпрацював елементи екстремального водіння. Окрім того, інструктори разом з підопічними змоделювали ряд ситуацій, котрі можуть виникнути безпосередньо під час руху та в умовах воєнних дій.

Як зауважив один із викладачів-інструкторів: “Водій – людина, яка несе відповідальність не лише за стан транспортного засобу та вантаж. Перш за все, це відповідальність за особовий склад, який будь-що має потрапити з пункту А до пункту Б”.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ 

Перейти до вмісту