Перевірка на міцність для нацгвардійців - НГУ

Особовий склад протитанкового підрозділу нетішинських нацгвардійців удосконалював майстерність ведення бою. Тренування  відбувались в умовах максимально наближених до бойових. Такі вишколи даються не легко, але їх важливість важко переоцінити.

Щоб додати реалістичності тренуванням, на заняттях із нацгвардійцями використовували навчальні гранати, димові шашки та пейнтбольні маркери, які своїми характеристиками та зовнішнім виглядом повністю відповідають справжній зброї.

«Відпрацювали сценарій та перевірили дії особового складу на різнопланові ситуації. Військовослужбовці вміло діяли вразі ускладнення обстановки, відпрацювали нормативи, показали високий рівень вмінь та навичок. Група інструкторів високо оцінила дії бійців, їх готовність до захисту важливого державного об’єкту Хмельницької АЕС», – прокоментував інструктор з тактичної підготовки Володимир.

Під час занять гвардійці тренувались надавати домедичну допомогу, встановлювали інженерні загородження та вивчали мистецтво маскування.

 «Заняття допомогли ще краще згуртувати колектив, побачити слабкі та сильні сторони кожного бійця. Відточування бойової майстерності мають відбуватись в умовах, що найбільш наближені до реальних бойових дій. Це дозволить їм не розгубитись під час виконання бойових завдань. Мої підлеглі добре відпрацювали поставлені перед ними завдання, тому я вкотре переконався, що можу їм довіряти і бути в них впевненим», – додав командир підрозділу Владислав.

Група інформації і комунікації Західного ОТО

Перейти до вмісту