Одеські гвардійці вдосконалюють бойові навички - НГУ

Гвардійці 11 бригади ім. М. Грушевського Південного ОТО НГУ щодня виконують службово-бойові завдання та нищать ворога на південному напрямку. Для підвищення професійних навичок з бійцями постійно проводяться тренування, які наближені до умов бойових дій.

«Мета таких заходів полягає у набутті військовослужбовцями знань, умінь і навичок, які необхідні для вирішення завдань бойової і мобілізаційної готовності, а також здійснення підготовки та злагодження підрозділів, аби успішно виконувати завдання щодо бойового призначення в найскладніший обстановці сучасного військового бою», –зазначає гвардієць-інструктор.

 

Бійці відпрацьовують умовний штурм позицій ворога з використанням бронетехніки, аеророзвідки та закріплення на новому рубежі.

«Під час знаходження на позиції, ми повинні чітко розуміти завдання та швидкой й оперативно діяти. Без метушні, без сумнівів. Діяти, як одне ціле. Бійці знають алгоритми, постійно тренуємось», – ділиться один з воїнів бригади.

 

Процес занять триває безперебійно. Завершив тренування один підрозділ – заходить інший. Підготовка не зупиняється. Нацгвардійці мають бути готові до виконання бойових завдань у будь-який момент.

 

Ми продовжуємо боротьбу, щоб захистити нашу державу та повернути волю нашому народу. Ми переможемо в цій війні й повернемо нашу землю вільною та незалежною.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту