Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» та сертифікати на отримання квартир - НГУ
Президент передав «Золоту Зірку» рідним командира групи спеціального призначення підполковника Олександра Орлова, який у березні 2022 року на блокпосту своєчасно виявив ворожу групу та одним із перших вступив у бій з окупантами. ДРГ противника було повністю знищено, але підполковник зазнав смертельних вогнепальних поранень.
 
Президент також особисто вручив «Золоту Зірку» Герою України старшому сержанту Віктору Насонову. У січні 2023 року він узяв у полон пораненого окупанта. У лютому під Бахмутом на Донеччині Віктор Насонов у бою з противником зазнав кульового поранення ноги, але відмовився від евакуації та продовжив бій. Крім того, старший сержант під ворожим обстрілом надав допомогу пораненому побратиму і, здійснивши його евакуацію, повернувся на позицію для відбиття наступного нападу противника.
 
Також у продовження реалізації ініціативи щодо забезпечення Героїв-захисників житлом Глава держави вручив сертифікати на отримання квартир старшому сержанту Національної гвардії Віктору Насонову, а також матері полеглого Героя України капітана Андрія Сороки.
 
Командир мінометної батареї капітан Національної гвардії Андрій Сорока, який неодноразово відзначався героїчними діями та знищенням ворожої бронетехніки й солдатів противника. У серпні 2022 року під щільним вогнем ворога в районі Мар’їнки капітан виніс із поля бою важкопораненого побратима, після чого продовжив тримати оборону та вести вогонь. Восени минулого року під час знешкодження ДРГ противника урятував життя іще одному побратимові. А в кінці жовтня взвод Андрія Сороки зупинив ворожий штурм поблизу Павлівки. Під час обстрілу з боку окупантів капітан відштовхнув свого побратима у бліндаж, а сам загинув унаслідок розриву міни.
 
За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України
Перейти до вмісту